Upoznajte Mariju Upoznajte Sanju

• Učitelj engleskog jezika •

Dobar dan!

Zovem se Tomislav i završio sam Učiteljski studij s engleskim jezikom u Zagrebu. Poziv učitelja pronašao je mene. Kad sam bio dijete obožavao sam se igrati nastave! Svoje djetinjstvo proveo sam u Dubrovniku gdje sam završio osnovnu i srednju školu. Slobodno vrijeme koristim za druženje sa svojim najbližim ljudima, a kad trebam napuniti baterije, pišem ili gledam animirane filmove koje jako volim jer mislim da nas podsjećaju na lako nam zaboravljive, a bitne stvari u životu.

Svemu čime se bavim pristupam s jednom dozom ležernosti kojoj je svrha razbijanje nepotrebno izazvanog stresa koji onemogućuje da ostvarimo svoj puni potencijal. Zbog toga, moja nastava uvijek ima jednu kombinaciju zabave, ozbiljnosti i uživancije kao temelje za stjecanje novih znanja i vještina. Rekao bih da najbolje učimo kada nismo fokusirani na problem, nego na uživanje u pronalaženju rješenja. Ono što je meni bitno je da moji učenici razvijaju svoju maštu i ljubav prema jeziku i da kroz sve to rastu kao ljudi koji će imati jedan pozitivan i otvoren stav prema učenju novoga, te biti blagi prema sebi kada pogriješe, jer će tada najviše graditi sebe.