Gimnastički klub GIMKO 13.11.2019.

„I love sport because I love life, and sport is one of the basic joys of life.“
Vođeni ovom izrekom, jedva smo dočekali u Novoj školi ugostiti gimnastičare iz Gimnastičkog kluba GIMKO. Trenerica Aida i trener Mario predstavili su nam što sve rade u svom klubu te su s nama odradili i jedan trening kako bi dočarali atmosferu vježbanja i učenja u gimnastičkom klubu.
Pojasnili su nam važnost gimnastike za motorički razvoj, stavljajući naglasak na učenje o tome kako biti strpljiv, a isto tako i da sport sam po sebi uči polaznike poštivanju pravila koje u konačnici vodi do discipline.
Nakon interesantnog i aktivnog zagrijavanja, vježbali smo kolut naprijed i natrag, hodanje po gredi i skokove na trampolinu. Bio je to jedan izuzetno zabavan i poučan trening!

PODIJELI OVAJ POST

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email