Judo klub Okami 6.11.2019.

Drugi najveći sport u primjeni u svijetu, odmah iza nogometa, u školu nam je došao predstaviti trener Dubravko. Radi se o Džudu, japanskoj borilačkoj vještini koja korijene vuče iz jedne od najstarijih japanskih borilačkih vještina, a to je Džiju-džicu.
Uz trenera, došle su nam i tri članice Judo kluba Okami, a ujedno i kćeri trenera Dubravka. To su Iris Maria, Nikolina i Ana Vita. Demonstrirali su nam tehnike džudo sporta.
Važnost ovog sporta je u tome da se tehnike vježbaju i ponavljaju opet i iznova. Takva praksa vježbanja uči djecu važnosti učestalog treniranja i strpljenju kako bi se postigao pozitivan učinak.
Neki učenici izrazili su odmah želju za treniranjem džuda, prve u povijesti, borilačke vještine koja je uvrštena na Olimpijske igre.

Dan otvorenih vrata 27.2.2020. u 18h.